Antalya Yazıcı Fotokopi Kiralama

Yazıcı Fotokopi Kiralama

Yazıcı & Fotokopi Makinesi Kiralama

Fotokopi ve yazıcı kiralama fotokopi ve yazıcı kullanıcıları için satış sistemine alternatif olarak oluşturulmuş,günümüz ekonomik şartlarına uyumlu bir pazarlama şeklidir.Bu sistemin genel adı kopyabaşı çalışma sistemidir.Bu sistemde ay içerisinde aldığınız çıktı ve fotokopilerinizin adedi ile anlaşmış olduğunuz birim fiyatının çarpımı ve kiralama bedeli kullanıcıya fatura edilir.

Kısa Vadeli Siyah Beyaz\Renkli Fotokopi,Yazıcı Kiralama

Kısa vadeli siyah beyaz \renkli fotokopi, yazıcı kiralama sistemi bayi toplantıları,fuar vb organizasyonlarda müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir. Kısa vade fotokopi, yazıcı kiralama sisteminde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda siyah beyaz, renkli, A4, A3, SRA3 ve dakikada 22 kopya - 75 kopya aralığında makina parkurumuzla sizlere yardımcı oluyoruz. İstekleriniz doğrultusunda cihazların kullanımında sizlere yardımcı olabilmek için operatör desteğimizde mevcuttur.Size kalan tek şey bize organizasyon adresini ve tarih aralığını bildirmek.

Uzun Vadeli Siyah Beyaz\Renkli Fotokopi,Yazıcı Kiralama

Uzun vadeli siyah beyaz\renkli fotokopi, yazıcı kiralama sistemi oteller, özel okullar, kurslar, osgb ofisleri, muhasebe ofisleri, avukat ofisleri, kırtasiyeler, matbaalar, laboratuvarlar, fabrikalar, vb. işyerlerine sunduğumuz bir hizmettir. Dilerseniz kullanmakta olduğunuz cihazlarınızın uygun görülmesi durumunda kendi cihazlarınızla da kopyabaşı çalışabiliriz. Uzun vadeli siyah beyaz \renkli fotokopi kiralama sisteminde müşterilerimizin talepleri doğrultusunda siyah beyaz \renkli A4, A3, SRA3 ve dakikada 22 kopya-75 kopya aralığında makina parkurumuzla sizlere yardımcı oluyoruz. Size kalan sağlıklı bir maliyet hesabı için aylık çekim adedinizi belirlemek.

Fotokopi Maliyetinizin Hesaplanması / Bir Sayfa Çıktının Maliyeti ?

Maliyet hesabınızın sağlıklı yapılabilmesi için ofisinizin aylık fotokopi ve çıktı adedinin kullanıcı tarafından iyi analiz edilmesi gerekmektedir.

Bu etkenler her müşteride değişkenlik gösterdiği için yazıcı ve fotokopi kiralamanın sabit fiyatı yoktur. Bu nedenle en uygun cihazın teklifinin sunulması ve en uygun fiyatın verilmesi için bire bir görüşmeler oldukça önemlidir.İster internet sitemizdeki linkleri doldurarak ister iletişim numaralarımızdan irtibata geçerek ofisinizde randevu talep edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

TOP