Destek Ofis Hakkında Bilgilendirme

Biz Kimiz ?

Bizler fark yaratmanın peşinde koşan bir ekibiz.

Destek Ofis büro makinaları yazıcı fotokopi kiralama hizmetleri,fotokopi makinaları, yazıcılar,faks cihazları, sarf malzemeleri satışı,kiralama ve teknik servis hizmetlerini yürütmektedir. Sektörümüzdeki yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek ve güncel kalarak en son teknolojileri sürekli bünyemizde barındırıyoruz.Bu nedenle her ne sebeple olursa olsun müşterilerimizin zor durumda kalmalarına engel olarak en kısa sürede en iyi çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz.

Vizyon - Misyon?


Kısa ve orta vadede fotokopi kiralama sisteminde kısa süreli seminer,toplantı vb. gibi organizasyonlarınızda günlük,haftalık dönemler içinde istediğiniz özellikte fotokopi makinesini istediğiniz ortama montaj edip,kopya işlemleriniz içinde elemanlarımızla hizmet sunuyoruz. Destek Ofis ve Büro Makinaları olarak Antalya merkezde olmak üzere çevre illerimizde Yazıcı Satış Kiralama, Toner ve Kartuş Dolum,Tamir Bakım ve Yedek Parça Hizmetlerini en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetinin herşeyden öncelikli olduğu hizmet anlayaışımızla daha hızlı ve daha güvenilir hizmet vermek için vargücümüzle çalışıyoruz.

Neden Biz ?

10 yılı aşkın süredir sektörde hizmet verebilen, her geçen gün büyüyen çok çok az firmadan biriyiz.

Geniş ürün gamıyla baskı işlerini yönetecek her türlü cihaza ve hizmet verebilecek yeteneklere sahibiz.

Çevremize karşı bilinçli bir şirketiz ve bilinçli personele sahibiz.

Yüksek standarlarda hizmeti sürekli kılabiliyoruz.

Bizimle çalıştığınızda bilirsiniz ki, sistemleriniz çökmez her zaman B planımız hazırdır, yedek cihazlarımız, fazla mesai yapabilecek geniş kadromuz bulunmaktadır.

Destek Ofisi; zor durumların güvenilir iş ortağıdır.

“Sorun değil, çözüm üretiyoruz...”

TOP